Laureaci:

• Krzysztof Kowalski - 3D (Historia - rok 2013)
  • Paulina Gajek -3B (Religia - rok 2014)
  • Paulina Gacek - 2B (Fizyka - rok 2016)
  • Anna Dańda - 2A (Religia - rok 2016)

Finaliści:

• Natalia Zadak - 3C (Historia - rok 2013)
  • Paula Krawczyk - 3D (Historia - rok 2014)
  • Jakub Pytel - 3A (Fizyka - rok 2012)
  • Jakub Liszkowski - 3D (Informatyka - rok 2012)
  • Kamil Pawlik - 3B (Religia - rok 2012)
  • Kulma Anna - 2C (Geografia - rok 2015)
  • Małgorzata Majewska - 2C(Geografia - rok 2015)
  • Natalia Sosińska - 2A(Historia - rok 2015)
  • Tomasz Kot - 3A (Fizyka - rok 2015)
  • Paulina Gacek - 2B (Matematyka, Religia - rok 2016)
  • Natalia Sosińska - 3A (Historia - rok 2016)
  • Małgorzata Majewska - 3C (Geografia - rok 2016)
  • Anna Kulma - 3C (Geografia - rok 2016)

UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA NAGRÓD

Właśnie nadszedł czas na małe podsumowanie tygodnia. Nadmieńmy, że bardzo aktywnego tygodnia. Już w poniedziałek młodzież wylewała siódme poty podczas konkurencji sportowych przygotowanych z okazji Dnia Sportu. We wtorek cała rodzina gimnazjalna miała swoje święto:

10-lecie nadania szkole imienia księdza Karola Wojtyły. Natomiast czwartek przyniósł ze sobą deszcz nagród sportowych, przedmiotowych i artystycznych. Został jeszcze piątek..., ale to osobna historia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości wręczenia nagród.

Zdjęcia dostępne w galerii...

„Mistrz powiatów”

KOLEJNY SUKCES PAULINY GACEK - UCZENNICY Kl.2b

Uczniowie naszego gimnazjum brali udział - już po raz trzeci- w Międzygimnazjalnym Konkursie Wiedzy Matematyczno-Przyrodniczej zorganizowanym dla szkół z 4 powiatów: bocheńskiego, limanowskiego, brzeskiego i wielickiego.

W szkolnych eliminacjach w dniu 14 marca wzięło udział 20 uczniów z klas I,II,III. Do etapu finałowego zakwalifikowało się 3 uczniów: Paulina Gacek klasa 2b, Piotr Gacek klasa 2b, Małgorzata Majewska klasa 3c

Finał konkursu odbył się 6 maja w Gimnazjum w Kamionnej. Brało w nim udział 36 uczniów wyłonionych spośród 326 uczestników startujących z 23 szkół. Finaliści rozwiązywali zadania z matematyki i wybranego przedmiotu przyrodniczego oraz test psychologiczny.

Uczniowie naszego gimnazjum osiągnęli wielki sukces: Małgosia zajęła 14, a Piotr 20 miejsce. Natomiast Paulina pokonała wszystkich i zajęła 1 miejsce, zdobywając największą łączną liczbę punktów. Rozwiązała wszystkie zadania matematyczne, nie popełniając ani jednego błędu!!! Paulina otrzymała tytuł „Mistrza powiatów bocheńskiego, limanowskiego, brzeskiego i wielickiego”.

Uroczyste wręczenie dyplomów i cennych nagród odbyło się 25 maja w Gimnazjum w Kamionnej. Paulina uczestniczyła w nim wraz z rodzicami i panem dyrektorem D. Zawiślanem.

Opiekunami dydaktycznymi naszych uczniów byli: z fizyki p .Barbara Balwierz, z geografii p. Małgorzata Mazurek, z matematyki p .Elżbieta Fraś -pełniąca również rolę koordynatora konkursu.

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia z Finału Konkursu oraz rozdania nagród: